China Dolls Romania forum
Un forum dedicat tuturor fanilor si in special trupei China Dolls! Bun venit si navigare placuta!
Lista Forumurilor Pe Tematici
China Dolls Romania forum | Reguli | Inregistrare | Login

POZE CHINA DOLLS ROMANIA FORUM

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
Nicole23
Femeie
25 ani
Bucuresti
cauta Barbat
28 - 65 ani
China Dolls Romania forum / Bun venit / Is eop cine crezi? miss nobody:)) Moderat de Andreea, Kyoto^^, Makii
Autor
Mesaj Pagini: 1
Miss.Bubblegum™
Fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
HelloW
Ma numesc Kim .
Am 13 ani
Sunt din giurgiu
Ador sa merg cu rolele sa colectionez carenetele
sa colectionez poze cu preferatul meu Bill Kaulitz solistul trupei Tokio Hotel
mai nou invat sa ma dau cu placa
imi place sa joc fotbal
incerc sa cunosc cat mai multe lucruri despre Japonia tara mea preferata
melodiile mele preferate China Dolls sunt cele in colaborare  cu Kat  Jennifur si Ya Ya Ying
imi plac trupele Japoneze cum ar fi
due le quartz
an cafe
lm.c
hangry & angry
SID
SUG
cantareti solo:
Ikimono gakari
nana kitade
miyavi


another
:Cascada
Avril
TH
Ke$ha
Anna Margaret(o melodia)
Sellena (cateva melodii)
Demi (cateva melodii)
Miley (aproape toate melodiile desi nu sunt fana )
si multi multi altii 

ma gasiti la id-ul



culorile ce ma reprezinta sunt albastru negru si roz
desi imi place si rosu

daca aveti intrebari nu ezitati sa le punetii

apropo: asta sunt eu
daca vreti sa vorbim si sa ne cunoastem  

eop cine crezi? miss nobody:)) hellowma numesc kim .am anisunt din merg rolele carenetele poze

32.7KB

Modificat de <^JoKeR.*.DrAmA^> (acum 15 ani)


_______________________________________
HumanOiD City.
AutOmatiC WoRd.
TokIo HotEl ReliGion.

pus acum 16 ani
   
patri_weini
Administrator

Din: Oradea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1134
Frumoasa descriere.   Esti draguta in poza!

Care sunt desenele tale favorite?


_______________________________________
中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃



pus acum 16 ani
   
ChineseGirl
Super fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 176
hey..buna~~!si mie imi place sa ma plimb cu rolele si sa joc fotbal ...si eu incerc sa invat mai multe despre japonia..daca nu ai luat ghidu japoniei spunemi un anume lucru care ai vrea sa afli si o sa caut sa iti spun 

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Miss.Bubblegum™
Fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
Desenele mele favorite sun acum Autobuzul magic..Zambetul lui sharon si H2o


pai nu mersi..e inregula eu incerc defapt sa invat limba...este mai complicata

Modificat de <^JoKeR.*.DrAmA^> (acum 15 ani)


_______________________________________
HumanOiD City.
AutOmatiC WoRd.
TokIo HotEl ReliGion.

pus acum 16 ani
   
ChineseGirl
Super fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 176
in ghid sunt foarte multe cuvinte crede-am >.>"    eu deja nu le mai notez(asa faceam la inceput) dar am obosit

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Miss.Bubblegum™
Fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
pai as vrea sa imi traduci fraza: "este o tragedie intr-o comedie"

_______________________________________
HumanOiD City.
AutOmatiC WoRd.
TokIo HotEl ReliGion.

pus acum 16 ani
   
ChineseGirl
Super fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 176
()_() am zis ca e un ghid,nu un dictionar,da o sa caut cuvintele si o sa vad daca gasesc ceva.

Fara limbaj de messenger! Prima avertizare. Modificat de Patri.


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Miss.Bubblegum™
Fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
Ah ok scuze
-------

Am si eu un nou look si as vrea sa aud cateva pareri


(daca vreti)

POST UNIT. Fara dublu post. A doua avertizare. Modificat de Patri.


eop cine crezi? miss nobody:)) scuze -------am nou look vrea aud cateva vreti)post unit. fara dublu

34.6KB

_______________________________________
HumanOiD City.
AutOmatiC WoRd.
TokIo HotEl ReliGion.

pus acum 16 ani
   
ChineseGirl
Super fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 176
imi place..super poza ^_^

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Miss.Bubblegum™
Fan

Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
Multumesc
Apropo am revenit!
Zici ca am aterizat dupa luna   


_______________________________________
HumanOiD City.
AutOmatiC WoRd.
TokIo HotEl ReliGion.

pus acum 16 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la