China Dolls Romania forum
Un forum dedicat tuturor fanilor si in special trupei China Dolls! Bun venit si navigare placuta!
|
Lista Forumurilor Pe Tematici
|
China Dolls Romania forum | Reguli | Inregistrare | Login
POZE CHINA DOLLS ROMANIA FORUM
Nu sunteti logat.
|
Nou pe simpatie: Nicole23
 | Femeie 25 ani Bucuresti cauta Barbat 28 - 65 ani |
|
Miss.Bubblegum™
Fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
|
|
HelloW Ma numesc Kim . Am 13 ani Sunt din giurgiu Ador sa merg cu rolele sa colectionez carenetele sa colectionez poze cu preferatul meu Bill Kaulitz solistul trupei Tokio Hotel mai nou invat sa ma dau cu placa imi place sa joc fotbal incerc sa cunosc cat mai multe lucruri despre Japonia tara mea preferata melodiile mele preferate China Dolls sunt cele in colaborare cu Kat Jennifur si Ya Ya Ying imi plac trupele Japoneze cum ar fi due le quartz an cafe lm.c hangry & angry SID SUG cantareti solo: Ikimono gakari nana kitade miyavi
another :Cascada Avril TH Ke$ha Anna Margaret(o melodia) Sellena (cateva melodii) Demi (cateva melodii) Miley (aproape toate melodiile desi nu sunt fana ) si multi multi altii
ma gasiti la id-ul
culorile ce ma reprezinta sunt albastru negru si roz desi imi place si rosu
daca aveti intrebari nu ezitati sa le punetii
apropo: asta sunt eu daca vreti sa vorbim si sa ne cunoastem 
32.7KB
Modificat de <^JoKeR.*.DrAmA^> (acum 15 ani)
_______________________________________ HumanOiD City. AutOmatiC WoRd. TokIo HotEl ReliGion.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
patri_weini
Administrator
 Din: Oradea
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1134
|
|
Frumoasa descriere. Esti draguta in poza!
Care sunt desenele tale favorite?
_______________________________________ 中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃 中國娃娃

|
|
| pus acum 16 ani |
|
ChineseGirl
Super fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 176
|
|
hey..buna~~!si mie imi place sa ma plimb cu rolele si sa joc fotbal ...si eu incerc sa invat mai multe despre japonia..daca nu ai luat ghidu japoniei spunemi un anume lucru care ai vrea sa afli si o sa caut sa iti spun 
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Miss.Bubblegum™
Fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
|
|
Desenele mele favorite sun acum Autobuzul magic..Zambetul lui sharon si H2o
pai nu mersi..e inregula eu incerc defapt sa invat limba...este mai complicata
Modificat de <^JoKeR.*.DrAmA^> (acum 15 ani)
_______________________________________ HumanOiD City. AutOmatiC WoRd. TokIo HotEl ReliGion.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
ChineseGirl
Super fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 176
|
|
in ghid sunt foarte multe cuvinte crede-am >.>" eu deja nu le mai notez(asa faceam la inceput) dar am obosit
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Miss.Bubblegum™
Fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
|
|
pai as vrea sa imi traduci fraza: "este o tragedie intr-o comedie"
_______________________________________ HumanOiD City. AutOmatiC WoRd. TokIo HotEl ReliGion.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
ChineseGirl
Super fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 176
|
|
()_() am zis ca e un ghid,nu un dictionar,da o sa caut cuvintele si o sa vad daca gasesc ceva.
Fara limbaj de messenger! Prima avertizare. Modificat de Patri.
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Miss.Bubblegum™
Fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
|
|
Ah ok scuze  -------
Am si eu un nou look si as vrea sa aud cateva pareri
(daca vreti)
POST UNIT. Fara dublu post. A doua avertizare. Modificat de Patri.
34.6KB
_______________________________________ HumanOiD City. AutOmatiC WoRd. TokIo HotEl ReliGion.
|
|
| pus acum 16 ani |
|
ChineseGirl
Super fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 176
|
|
imi place..super poza ^_^
_______________________________________

|
|
| pus acum 16 ani |
|
Miss.Bubblegum™
Fan
 Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 78
|
|
Multumesc  Apropo am revenit! Zici ca am aterizat dupa luna 
_______________________________________ HumanOiD City. AutOmatiC WoRd. TokIo HotEl ReliGion.
|
|
| pus acum 16 ani |
|